Únor 2017

17/2/2017

17. února 2017 v 22:11 | Bou |  diary.
jedna z mých nejoblíbenější kapel dnes vydala novou písničku a je fakt úžasná a já ráda úžasné věci šířím dál a byla bych ráda, kdyby jste si tu písničku poslechli.

připadá mi hrozně vtipné, že tady píšu jen, když mám špatnou náladu.
cítím se hrozně osaměle. nevím, jestli je to tím, že je pátek večer a já sedím doma na zadku s písničkama a s kakaem a s pocitem totální nedůležitosti, nebo tím, že prostě jsem fakt totálně osamělá.

slovák si užívá někde v klubu s lidma, kteří jsou mnohonásobně lepší, než bych já kdy mohla být, a já nevím, jestli mu mám napsat. nechci ho otravovat a vlastně by možná bylo zbytečné mu psát, protože si nemyslím, že by odepsal, protože, kdo by si sakra radši psal s nějakou divnou holkou, když má kolem sebe lidi, kteří jsou lepší než ona, a když se může opít a prostě být šťastný? nikdo.

i když mám kolem sebe lidi, které nazývám kamarády, cítím se osamělá. nevím, co mám dělat. je to moje chyba? dělám něco špatně?

chuť se opít nebo zhulit pořád trvá.

a miluju kakao. a all time low.

nechci se cítit osamělá.

proč

13. února 2017 v 22:11 | Bou |  i don't know.
proč moje vlasy nikdy nevypadají tak, jak byc chtěla
proč se do zelené v mých očích musí míchat hnědá
proč můj nos není rovný
proč nejsem dost dobrá
proč jsem tak zasraně naivní a pořád věřím, že to přece jen vyjde a všechno bude úžasné
proč si pořád přeju, aby to vyšlo a bylo to úžasné
proč nejsem ničí první možnost
proč si přeju, abych pro lidi znamenala mnohem víc, než znamenám
proč si přeju být u někoho první
proč to nedává smysl
proč proč proč
?

y

11. února 2017 v 22:47 | Bou |  i don't know.
2:31am
ona ležela ve své posteli,
ve sluchátkách jí hráli milovaní all time low
v rukou držela mobil,
pozorovala jeho jméno
a myslela na jeho tetování,
tričko metallica
a jeho nádherné modré oči
nemohla ho vypustit z hlavy
a přemýšlela, jestli na ní taky myslí

on ležel ve své posteli
v rukou držel mobil a pozoroval její jméno
a myslel na její hnědé vlasy,
které se na některých místech divně až roztomile vlnily,
na její košile,
které se mu na ní tak moc líbíly
nemohl jí vypustit z hlavy
a přemýšlel, jestli na něj taky myslí

/tenhle článek obsahuje lži/

x

11. února 2017 v 10:46 | Bou |  diary.
"when i text you, it means i miss you, when i don't text, it means i'm waiting for you to miss me"

zkusila jsem to. a pak jsem čekala.

a on nenapsal. nepsali jsme si dva dny, což mi připadá hrozně moc, vzhledem k tomu, že jsme si psali každý den. nevím, jestli za to můžu já, že jsem mu nenapsala a jako naivní pizda jsem si myslela, že bych mu třeba mohla chybět nebo tak něco, a nebo, jestli za to může on, protože do našeho přátelství nedává tolik, co já, a do prdele, vždyť já ani nevím, jestli to je přátelství. dá se pětiměsíční psaní přes facebook nazvat přátelstvím?

upřímně si myslím, že je celkem rozdíl v tom, když nenapíšu já a když nenapíše on. já nepíšu, protože jsem věčně sama a on je věčně s někým, s lidmi, kteří jsou mnohonásobně lepší, než bych kdy mohla být já, nepíšu, protože ho nechci otravovat, protože má kolem sebe ty lepší lidi, se kterými nemusí myslet, na tu pizdu z česka, které z nějakého důvodu začal psát a začal se jí srát do života a ona ho začala brát jako nejlepšího kamaráda a sakra, nevím, co mám dělat. připadám si jako totální kráva.

chtěla bych ho vidět. alespoň jednou bych chtěla, aby přijel, nebo abych já měl možnost jet na slovensko, abychom se mohli vidět, aspoň jednou.
j e d n o u

často, přemýšlím, proč já. proč si vybral mě, když má kolem sebe lepší lidi a nepotřebuje nikoho tak osamělého a nezajímavého, jako jsem já, a proč si sakra nevybral někoho lepšího. sakra.

/napsáno 10.2. kolem půlnoci se slzami v očích, nádherným hlasem eda sheerana ve sluchátkách a neuvěřitelnou chutí se opít nebo zhulit/

(tohle nejspíš odstraním, protože je to sračka. můj život je taky totální sračka, možná ho taky odstraním hahaha you see what i did here? omg i'm so funny kill me pls)