7/1/2017

7. ledna 2017 v 18:07 | Bou |  diary.

já tak přemýším, že bych se možná už konečně měla smířit s tím, že prostě nejsem nijak důležitá a že prostě tak nějak existuju a že moje role v životech ostatních není nijak podstatná. jsem jedna z mnoha. nikdy nejsem první ani druhá, dokonce nejsem ani třetí, jsem někde mezi posledníma.

ale já chci být důležitá, tak zatraceně, šíleně, neuvěřitelně moc chci být pro někoho důležitá a nebýt jen jedna z mnoha a hrozně mě to štve a nevím co mám dělat. proč nejsem dost dobrá?
proč nejsem dost dobrá?
proč
nejsem
dost
dobrá
?

myslela jsem si, že rok 2017 by mohl být tím lepším rokem, že bude všechno fajn, že já budu fajn a že život bude tak nějak prostě fajn. ale to byl nemohla být já, aby se to neposralo hned na silvestra. (tady se hrozně hodí ten obyčejný usměvavý smajlík. celý můj život je takový usměvavý smajlík.)

koupila jsem si modrou barvu na vlasy a myslela jsem si, že budu mít modré vlasy že to bude super. znáte ten pocit, když si světle hnědé vlasy barvíte na modro a ve výsledku máte pořád světle hnědé vlasy? ne? můžu vám zaručit, že je to jeden z nejlepších pocitů, jaký můžete zažít. (opět bych tu nejradši hodila jednoho usměvavého smajlíka.)

zmínila jsem se tu už někdy o tom, že mi většina mých plánů nikdy nevyjde?

ja nevím, jestli jsem tak blbá, že si ani neumím nabarvit vlasy (kecám, vím to, jsem blbá.) nebo jestli je to znamení, že se na to mám rovnou vysrat a nic v tomhle roce neplánovat, protože to stejně nevyjde, a já bych radši asi měla jít někam do rohu nebo jít do piče a už se nikdy nevracet. (pardon za to sprosté slovo, mě se upřímně hrozně nelíbí, jak mluvím sprostě, ale tady se ani jiné slovo nehodí.)

na silvestra jsem se cítila tak neuvěřitelně osaměle, že jsem měla neuvěřitelnou chuť se opít nebo zhulit, ale nemohla jsem, a tak jsem jen seděla a poslouchala písničky a přemýšlela, jestli moji kamarádi, kteří jsou venku a chlastají, vůbec alespoň na sekundu pomysleli na moje jméno a na mojí nepodstatnou existenci. myslím si, že ne. (s každým dalším odstavcem zjišťuju, žee jsem fakt selfish bitch, co potřebuje neusátlou pozornost.)

uvnitř sebe cítím, že rok 2017 bude super rok. (usměvavý smajlík.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

do you like my blog?

no
kill yourself

Komentáře

1 jay | Web | 9. ledna 2017 v 21:36 | Reagovat

actually, s 90% tvojich slov sa stotožňujem. naozaj reálne stotožňujem. možno si neviem priznať, že som selfish bitch alebo som sa ani nepokúsila si nafarbiť vlasy (aj keď sa mi to páči úplnemegastrašnemoc brutálne), možno som u niekoho na druhom - treťom mieste, ale sakra....
stále nie som pre niekoho prvá, aj keď oni pre mňa áno.
stále sedím doma s rodičmi na silvestra, nie som so svojimi kamarátmi.
stále sa cítim strašne osamelo.
stále naivne dúfam, že ten začínajúci rok bude tým najlepším, začne dobre a dobre aj skončí.
stále dúfam, verím, potrebujem, že veci sa neposerú.
a ono sa to posere. a nie som šťastná. nie som spokojná s tým, ako žijem.
a týmto som ti chcela povedať, že girl, ja ti rozumiem. ja ti tak strašne moc rozumiem. talk to me whenever you want. naozaj. aspoň sa môžme vzájomne sťažovať jedna druhej. vykecávať v článkoch a vedieť, že nejaká tá reakcia príde. že nebudeš kričať do prázdna a tvoje myšlienky niekto číta a reálne sa nad nimi zamyslí.
ostáva nám jedine dúfať, že sa to zlepší. raz. haha.

2 Kory | 10. ledna 2017 v 10:16 | Reagovat

Máš dobrý blog. ikdyž jsou tvý články pěkný depresso, tak jsou dobrý, a dobrá je i grafika a tak. Z tvých článků jsem vyvodila, že si asi připadáš často jako selfish bitch... :D

3 Kory | Web | 10. ledna 2017 v 10:17 | Reagovat

Ale jinak jsem tím myslela, že pokud budeš něco dál psát, bude to fajn.

4 WaclawL | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:26 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na boobie-bou.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama