Březen 2015

25/3/2015

25. března 2015 v 18:24 | Bou |  diary.
asi se ze mě stává fanoušek mcr. ale jestli za chvíli začnu prožívat to, že už nejsou spolu, zabiju se.

ve výtvarce kreslíme na velký papír, protože jsme deváťáci a protože deváťáci na konci roku musí něco nakreslit na velký papír, protože proč ne, a já si trochu připadám jak debil. protože kreslím les. ostatní kreslí normální věci a já, jako nějaký psychopat, kreslím les. já prostě nevím, mě lesy připadají strašně krásné a prostě jsem to musela nakreslit. tohle je velmi zajímavé a určitě vás to hodně zajímá. a protože jsou ty papíry úplně obří, pár lidí muselo jít do jiné třídy a já jsem byla mezi nima, a jedna holka, o které bych si nikdy nemyslela, že by takovou hudbu mohla poslouchat, pustila 21 guns a american idiot od green day. a vtipné bylo, že všichni, co v té třídě byli, byli najednou velcí fanoušci green day zpívali si.

dneska, při ceste domů ze školy, mi došlo, že jsem možná pěkná. připadala jsem si pěkná v těch černých kalhotách, šedém tričku a černých botách, co jsem měla na sobě. fakt. ale můj ksicht není pěkný. možná jednou budu hezká a nikdo nebude říkat, že jsem hnusná. dream.


19/3/2015

19. března 2015 v 17:45 | Bou |  diary.

strašně moc miluju tuhle písničku. je to jedna z těch, která mi dokáže zkazit náladu a já pak chci někam utéct a nikdy se nevrátit a umřít a vraždit a brečet a všechno možný, ale nikdy to neudělám, většinou jen sedím doma na prdeli a snažím se tvářit úplně normálně, aby mamka a brácha nic nepoznali. je to strašně boží.

už několik dnů si představuju, jaké to bude na střední. najdu si úžasného kamaráda, kterého jsem vždycky chtěla, bude se jmenovat alex (protože alex je strašně boží jméno) a bude poslouchat stejnou hudbu jako já, budou z nás nejlepší kamarádi, budem spolu chodit ven, budem sedět někde na chodníku a budem poslouchat nějakou rockovku, kterou nikdo nezná a budem lézt na střechy (protože střechy jsou taky strašně boží) a lidi si o nás budou myslet, že jsme blázni, protože jo, jsme blázni a bude to strašně dokonalé. ale nikdy se to nestane, lol.

já asi fakt potřebuju nějaké kamarády, nebo já prostě nevím. will you be my friend?

17/3/2015

17. března 2015 v 17:30 | Bou |  diary.
mám novou oblíbenou kapelu.

tenhle článek už jsem jednou psala, ale jsem prostě úplně vypatlaná a omylem jsem na něco klikla a ten článek se vymazal. zatleskejte mi.

vydávám články jednou týdně a celkem mě to štve. ale mám pro to dost dobrý důvod - už několik dnů mi je blbě, nevím z čeho, možná mám nějakou smrtenou nemoc a pomalu umírám, hah. ale ne, kecám, vím z čeho mi je blbě, ale nechci vás tím zatěžovat, protože vím, že vás to nezajímá, lol.

strašně se mi líbí můj hudební vkus. většna mých spolužáků poslouchá nějaké popové srajdy a já si s tím mým rockem a punkem připadám lepší a je to staršně fajn. tak trochu lituju ty lidi, kterým se nelíbí rock, protože oni nikdy neuslyší ty dokonalé kytarové sóla. losers. (jestli posloucháte pop, tak sorry, lol)

strašně šíleně moc bych chtěla být forografka. je to strašně dokonalé. ty úplně obyčejné fotky, napříkla lesů, mi připadají strašně krásné a chtěla bych tak umět fotit. a prosím vás abyste mi drželi všechny palce, vaše a klidně nějakého kamaráda, abych se dostala na školu a aby ze mě byla fotografka, děkuju moc.


11/3/2015

11. března 2015 v 16:29 | Bou |  diary.
moje nejoblíbenější kapela má další novou písničku a videoklip a já skoro brečím, protože je to fakt strašně boží, ten pocit, když vaše oblíbená kapela vydá novou písničku, je tak nějak strašně úžasný.

dlouho jsem se neozvala, že?
všude potkávám lidi v košilích a ničí mě to protože, sakra nevíte, jak moc chci košili. já vím, že zas řeším totální píčovinu ale já vůbec nevím, v jakém obchodě jsou košile, protože jsem debil a nikam nechodím, tak nevím kde co je, a vůbec nevím kolik stojí a nemám peníze a strašně mě to štve. potřebuju peníze.

tenhle rok skoro všechny moje oblíbené kapely vydají album a je to strašně boží, skoro z toho brečím protože to je fakt staršně boží, moc to prožívám, ale štve mě, že žádné to dokonalé cédéčko s těma dokonalýma písničkama té dokonalé kapely nebudu mít doma, protože nemám peníze. sakra, potřebuju peníze.

jsem emo. asi. před nějakou dobou se mě jeden mladší kluk ve škole zeptal jestli jsem emo a já mu odpověděla, že ne a od té doby o tom nějak přemýšlím a dochází mi, že je to vlastně fajn. ok, jsem oficiální emo.

they left us alone, the kids in the dark
to burn out forever or light up a spark
we come together, state of the art
we'll never surrender, the kids in the dark

5/3/2015

5. března 2015 v 14:07 | Bou |  diary.

zrovna teď bych měla být na těláku, ale nejsem tam. rebel. yolo. řekla jsem mamce, že tam nepůjdu, protože mě bolí břicho. vlastně to není tak úplně pravda, břicho mě bolelo jen ráno, ale já prostě tělák nesnáším a tu učitelku nesnáším ještě víc. pořád po mě bezdůvodně řve, myslí si o mě, že mi je všechno u prdele a že se vůbec nesnažím, což je taky tak trochu pravda, ale já to nedvám moc najevo. a taky nemám ráda spolužáky.

hodně přemýšlím o střední škole. jaké to tam bude, jestli to bude jako v těch amerických filmech, ve kterých se všechno zdá dokonalé, nebo to bude hnus a já tam nezapadnu a já to tam budu nesnášet, a jací tam budou lidi, jestli mě učitelé budou mít rádi, nebo jestli po mě budou bezdůvodně řvát jak teď a jestli si najdu kamarády. protože já chci kamarády. pořád říkám že ne ale to jsou kecy, strašně moc chci kamarády.