1# pět oblíbených kapel.

22. prosince 2014 v 17:36 | Bou

pět oblíbených kapel? jako vážně? mám si vybrat pět z těch úžasných kapel, co poslouchám? jen pět? to bude těžké. vlastně to nebude zas tak těžké, nemám těch oblíbených kapel nějak hodně, asi jen deset. ale jiní jsou na tom hůř, znám pár lidí, co poslouchají snad všechny kapely co existují. to bych já asi nezvládla. ehm, takže pět oblíbených kapel.

all time low
moje nejoblíbenější kapela. už jsem je zmiňovala v pár článcích. začala jsem je poslouchat teprve tento rok, přesněji někdy na začátku prázdnin. a to mě neuvěřitelně štve. prostě, ta kapela existuje 11 let a já jsem prostě idiot a objevila jsem až tento rok. dejte mi facku. nikdy jsem žádnou kapelu, nebo zpěváka, nebo něco, neměla takhle ráda. to snad ani není normální tolik milovat čtyři o 12 let starší idioty, kteří neví, že uxistuju. to si říkám hodně často, že neví, že existuju a že se nikdy nedostanu na jejich koncert, a způsobuju si tím psychickou bolest.

simple plan
jedna z mých úplně prvních oblíbených kapel. úplně živě si pamatuju, jak jsem jako malá, asi osmiletá, nevím kolik mi bylo, seděla na gauči, čuměla na televizi a najednou tam začala hrát jejich písnička. to je úplně boží, že jsem je začala poslouchat jako malá a zůstalo mi to to teď.

mayday parade
jedna z těch kapel, u kterých neznám jména členů, možná bych je zvládla nějak pojmeovat, ale asi by to neylo správně. přesně vím jen, jak se jmenuje zpěvák. vlastně mi to ani nijak nevadí, pořád je miluju. začala jsem je poslouchat taky tento rok, někdy v lednu. pro mě je strašně důležité vědět, kdy jsem jakou kapelu začala poslouchat, nevím proč. když si to zapamatuju, cítím se nějak líp, zní to divně, že?

hollywood undead
tuhle kapelu jsem taky objevila tento rok. je to "zamaskovaná" kapela, každý člen má svoji masku a přezdívku a mě se to ostrašně líbí. mají celkem ostré texty, což se mi taky strašně líbí ale některé písničky jsou "trochu" sexuální, což se mi už zas tak moc nelíbí. v listopadu měli koncert v praze, ale já jsem tam nebyla. a když jsem na jednom blogu četla, jak byl ten koncert úžasný, strašně mě to naštvalo. ale představte si čtrnáctiletou - v listopadu mi ještě bylo 14 - holku, jak mezi staršíma lidma paří na kapelu, která v některých písničkách zpívá o alkoholu a sexu. to by mohlo vypadat trochu divně.

green day
vůbec jsem nevěděla, jakou kapelou to zakončit, tak jsem se rozhodla pro green day. taky jsem je poslouchala jako malá a pořád poslouchám. jedna z kapel, která se nikdy neohraje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna bez tváře | Web | 23. prosince 2014 v 11:34 | Reagovat

Ano, tvůj hudební vkus schvaluji!  Konečně pořádná muzika.

2 Mariiis_N | Web | 23. prosince 2014 v 14:08 | Reagovat

Hollywood Undead máme společný, to je tak úžasná kapela omfg ♥ jinak máš skvělý úžasný vkus! :)
A k tomu koncertu HU, kámoš tam byl a je mu taky 14 a říkal, že tam byl nejmladší :D

3 WaterLily | E-mail | Web | 23. prosince 2014 v 18:25 | Reagovat

Jediný co znám hodně dobře jsou Simple Plan :) A jejich písničky naprosto miluju :) zbytek mi až na první kapelu bohužel nic moc neříká :/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama