nevímjakejdátnadpis

24. září 2014 v 19:56 | Bou |  diary.
velmi originální nadpis


už od dětství jsem poslouchala rock a punk, vyrůstala jsem na nějakých českých punkových písničkách co poslouchal a pořád poslouchá brácha, na bon jovi, které poslouchá mamka, na green day a na simple plan, pak se něco posralo a já začala poslouchat pop a rap. bože, proč. pak se zase něco stalo a já objevila mayday parade, pak hollywood undead, kteří mě ale k tomu rapu zase trochu vrátili a já začala poslouchat eminema. a pak se zase něco stalo, před třemi měsíci, něco dokonalého a já objevila moji novou nejoblíbenější kapelu. bože, děkuju.


ale štve mě, že jsem se o nich dozvěděla tak pozdě. existují 11 let a já se o nich sakra musela dozvědět tak pozdě. teď se strašně bojím, že se rozpadnou, že vydají poslední album, ještě odehrají pár koncertů a pak si půjdou svou vlastní cestou, zavřou se ve svých domech a už nikdy se k době nevrátí. to by se můj svět asi úplně zhroutil, poslouchala bych jejich písničky a koukala se na videa z koncertů a cítila bych neuvěřitelnou bolest, takovou, kterou pravděpdobně cítí fanoušci kapel, které se rozpadly. no ty vole, to se nesmí stát.

když jsem se dozvěděla, že tento rok v únoru podruhé vystupovali v Praze, rozbrečela jsem se. tehdy jsem vůbec nevěděla, že nějací All Time Low existují. koncert měli v nějakém klubu, kam se může až od 18, takže je vlastně celem jedno, že jsem je tehdy neznala, stejně bych na ten koncert nemohla. ale chtěla bych znát ten pocit, sedět doma na prdeli zatímco moje nejoblíbenější kapela v našem hlavním městě, několik kilometrů od města, ve kterém bydlím, odehrává koncert.

přemýšlím, jestli je to normální. jestli je normální milovat nějakou kapelu víc než cokoli jiného, milovat čtyři kluky, vlastně už muže, kteří neví, že existuju.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radfordová | Web | 24. září 2014 v 20:37 | Reagovat

ale jo, tím si projdem všichni :) tohle šílenství bývá nejlepší tak prvního půl roku, potom většinou opět přejdu k dalším a dalším kapelám a ta jedna tam je, možná trochu odstrčená, ale pořád ta nejlepší :D
s tím rozpadem jsi mi tak hrozně připomněla MCR... pořád čekám, že mi přestanou chybět.

2 J&amie Jackson | Web | 24. září 2014 v 20:38 | Reagovat

All Time Low is life! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama