book taaag

29. září 2014 v 19:49 | Bou
(zas boží nadpis.)

už dlouho jsem přemýšlela, že bych mohla udělat nějaký tag. a jelikož pracuju na book challenge, tak jsem se rozhodla pro book tag. tenhle tag, jsem našla u ronnie a celkem se mi líbil tak jsem si ho vypůjčila.
když je to tag, neměla bych někoho "zatagovat"? ne.


1. Máš doma určené místo pro čtení? nemám žádné místo, prostě si vezmu knihu, sednu si, lehnu si a čtu.
2. Záložka nebo náhodný kus papíru? když mám nějakou záložku, tak ji vždycky při čtení nějak poničím, nevím jak, ani proč to dělám, ale když mám obyčejný papír, zůastane neporušený. takže papír.
3. Můžeš přestat číst kdykoliv chceš, nebo musíš dojít ke konci kapitoly, nakonec strany a podobně? většinou končím na konci odstavce, ale když jse mdo knihy zažraná, musím dočíst kapitolu.
4. Jíš nebo piješ během čtení? jím často, takže jím i při čtení.
5. Můžeš číst při poslouchání hudby nebo dívání se na televizi? televize mi moc nevadí a při čtení vůbec nemůžu poslouchat hudbu. dokonalá hudba + dokonalá kniha, to nejde dohromady.
6. Jedna kniha, nebo několik najednou? nikdy jsem nečetla víc knih najednou a myslím, že bych ani nemohla, myslím, že by se mi ty děje do sebe zamotávaly.
7. Čtení doma nebo kdekoliv? čtu doma ale už jsem párkrát přemýšlela, že bych šla do parku nebo do nějakého lesa, příští rok v létě budu chodit číst do parku. i když, jet dvacet minut autobusem a pak ještě několik minut pěšky se mi fakt nechce. ale co bych neudělala pro knihy.
8. Čtení nahlas nebo potichu v hlavě? potichu.
9. Čteš dopředu nebo přeskakuješ stránky? když se mi kniha hodně líbí, přeskakuju stránky a dívám se, co bude dál ,jestli se mám na co těšit.
10. Ničís obal nebo ho ponecháváš jako nový? vždycky mě šíleně mrzí, když pokrčím stránku, takže bych asi nepřežila, kdyby se něco stalo s obalem.
11. Píšeš do knih? většinou si půjčuju knihy z knihovny, takže do nich nepíšu, protože by mě za to v té knihovně asi zabili. ale nepíšu ani do knih, které mám doma

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 faness. | Web | 30. září 2014 v 16:24 | Reagovat

Moc povedený tag. :)
Já osobně teda vlastním obrovské množství knih a o všechny přísně pečuji. Mám je všechny obalené a nenechám na ně sáhnout. :D
Na většinu otázek bych odpověděla stjeně. :) Co se týče těch záložek, tak na ně jsem úchyl. Mám jich hafec a pořád si vyrábím další. :D
Tvůj blog mě moc zaujal. Určitě se tu ještě objevím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama